Styret i SEKOM-sekretariat

Styremedlemar

 

Samling av val til styret for SEKOM-sekretariat i alle dei 15 eigarkommunane. (PDF, 4 MB)

 

Askvoll:

(2015-19, KOM-103/15)

Jorunn Blom Aalen (nestleiar)

6983 Kvammen, jorunn.blomaalen@rr-vest.no, mob 915 84 063, tlf 57 82 90 43, tlf 57 73 19 96

Oddbjørn Aalen (varamedlem)

Idrettsveien 1, 6982 Holmedal, oddbjorn.aalen@fellesforbundet.no, mob 952 42 303

 

Bremanger:

(2015-19)

Bjørg Kleiven

Botnane, 6723 Svelgen, mobil 476 52 749. E-post: sletten525@gmail.com

Vara: Stig Bakke

6730 Davik, mobil 975 87 686. E-post: stig@norskmarin.no

Eid:

(2015-19, KS-159/15)

Vigdis Heimdal Reksnes

6777 Stårheim, mobil 482 37 007, tlf 57 86 17 64. E-post: vheimdal@gmail.com

Oddvin Hansen (varamedlem)

Elvavegen 3, 6770 Nordfjordeid, mobil 489 91 040. E-post: oddvin@online.no

Fjaler:

(2016-19, KOM-103/15)

Magne Norddal SP

Vassdalen, 6963 Dale i Sunnfjord, mnordda@online.no, mob 951 77 019, tlf 57 73 68 85.

Anny Mari Holm Solheim H (varamedlem)

6963 Dale i Sunnfjord, anny@elvetunbarnehage.no, mob 959 04 506.

Flora:

(2015-19)

Terje Kjerpeset

Mulelidmarka 5, 6900 Florø. Mobil: 415 50 823. E-post: terjekjerpeset@gmail.com

Oscar Bergheim (varamedlem)

Auklandsvegen 9, 6900 Florø. Mobil: 901 95 115. E-post: oscardb@gmail.com

Førde:

(2015-19, BY-052/15)

Terje Engvik (leiar)

Lindborg 6, 6800 Førde, terje.engvik@enivest.net mob 975 17 111, tlf 57 72 32 86.

Frode Gjerde (varamedlem)

Lindbøen 2, 6809 Førde, frode.gjerde@enoro.com mob 957 83 599.

Gaular:

(2015-19)

Joar Aarnes

6973 Sande i Sunnfjord, livogjoar@nedrestrand.com  , mob 911 26 955, tel 57 71 76 41

Kjerstin Haugsbø (varamedlem)

Gjytten, 6977 Bygstad, kjerstin.haugsbo@airlift.no , mob 91 55 11 41, tel 57 71 81 28

Gloppen:

(2015-19)

Per Rune Vereide

Vereide, 6823 Sandane, mobil: 977 06 884. E-post: prv@sp.no

Ragnar Eimhjellen (varamedlem)

Lyngvegen 61, 6823 Sandane, mobil: 402 02 948. E-post: ragnar.eimhjellen@enivest.net

Gulen:

(2015-19, KOM-096/15)

Arnhild Kjellevold

Gulafjorden 1489, 5960 Dalsøyra, mobil 911 36 006, tlf 55 61 30 01. E-post: ak@norwegianelectric.com

Aslak Nyhammer (varamedlem)

Hisarøyna 10, 5966 Eivindvik, mobil 991 02 280  tlf 57 78 48 65. E-post: aslak.nyhammer@enivest.net

Hornindal:

(2015-19)

Tom Øyvind Solheim

6763 Hornindal. E-post: solheim.tom@icloud.com

Ralf Bjarne Taraldset (varamedlem)

Mobil 993 63 911. E-post: ralf.taraldset@rbt.no

Hyllestad:

(2015-19)

Randi Gåsdal

6958 Sørbøvåg, mobil 970 87 356. E-post: randi.gasdal@hyllestad.kommune.no

Ingunn Sognnes (varamedlem)

6953 Leirvik i Sogn. mobil 970 44 591.  E-post: ingunn.sognnes@politikar.hyllestad.no

Jølster:

(2015-19)

Inger Jorun Årseth

6847 Vassenden, mobil 952 35 287. E-post: ingerjorunarseth@gmail.com

Arne Lesto (varamedlem)

6847 Vassenden, mobil 404 14 280. E-post: arne@lesto.no

Naustdal:

(2015-19)

Ole Erik Thingnes

Vevring, 6817 Naustdal. Mobil: 970 85 962. E-post: olethin@online.no eller ole.erik.thingnes@politikar.naustdal.no

Johnny Gustavsen (varamedlem)

Indrekvam, 6817 Naustdal. Mobil: 992 84 352. E-post: jig@lottstift.no

 

Solund:

(2015-2019, KOM-077/15)

Arne Leif Osland

6924 Hardbakke,  mob 944 98 432, tlf 57 78 72 80. E-post: arne.leif.osland@enivest.net

Edel F Bontveit (varamedlem)

Buskøy, 6929 Hersvikbygda, mob 906 26 785. E-post: edel-e@online.no

Stryn:

(2015 -2019)

Rune Myklebust

6791 Oldedalen, runeegil@online.no, mob 959 23 253, tlf 57 87 36 68.

Aud  Jorunn Hool Egge AP (varamedlem)

Holevegen 39, 6783 Stryn, aud.jorunn.egge@nav.no, Mob 416 95 879

Sist endra 25.09.2017 av Helgheim, Arnar
Fann du det du leita etter?
   

Kontaktinformasjon

SEKOM-sekretariat
Hafstadvegen 42 Postboks 338
6802 Førde
E-post : post@sekom.no

Login for redigering Login for redigering